AYNI GÜN KARGO VE TÜM ÜLKELERE GÖNDERİM!

/KUUPCOM

Blog

İÇİŞLERİ

KUUP Adım Adım Büyüyor!

Mesela şu anda... Tamam, tam şu anda olmayabilir ama en azından ortalama bir zaman aralığında, neredeyse dünyanın her ülkesinde, üzerinde KUUP Tişört taşıyan birileri var!

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

KUUP KAFASI

İstanbul'un günlük keşmekeşinden, zihni işgal eden düşüncelerden bir özet;"esmiyor, çok sıcak, trafik, tatil, bulut yok, nem çok nem..."

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

KUUP & Berlinist

7-9 Ağustostarihleri arasındaKarantina'da gerçekleştirilecek olanIbize World & Beatgate Mini FestetkinliğindeKUUP & BERLINIST'in ilk heyecanı ile başlıyoruz. Detayları BERLINIST sayfasından öğrenebileceğiniz setler, etkinlikler, ritimler serisinin ilkini yakında paylaşmış olacağız.

DEVAMINI OKU!

ETKİNLİK

BOZOK SOHBETİ

Heyecanla takip edilen bir yarışma, dünyalar güzeli bir kız çocuğu, patates ve daha daha bir çok şey konuşuldu bugün. Güzel birtesadüf ile başlayan dostluk güzelliğinden hiçbir şey kaybetmedengüzel bir güne, keyifli bir sohbete ve anı haline gelen bir zamana doğru evrilerek devam etti.

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

HAPPY HOUR

Yerimizde duramıyoruz. Harika insanlarla tanışıyoruz, çok güzel yorumlar alıyoruz, keyifleniyoruz, keyif saçıyoruz ve daha neler neler. Nazara pek inanmasak da bir güç var diyebiliyoruz. KUUP olarak müziğe, sohbete, keyifli vakit geçirmeye olan ilgimizi bir nebze olsun nasıl web sitemizi ziyaret edebilenlere aktarabiliriz diye düşünürken ortaya Happy Hour uygulamamız çıktı. Nedir tam olarak bu uygulama anlatayım...

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

KADINLAR KULÜBÜNDEYDİK!

Aşağı yukarı 1 yıllık bir çalışmanın sonucu olarak e-ticaret markaları arasında yerimizi aldık. 4. ayımızın içerisinde bir sürü güzel anımız, bir o kadar şahane müşteri ve el üstünde tuttuğumuz tasarımcılarımız ile büyümeye devam ediyoruz. Tüm bu sürecin içerisine serpiştirdiğimiz, sessiz sedasız gerçekleştirdiğimizden bir diğerini de tamamladık ve Kadınlar Kulübü'nde Bil & Kazan yarışması gerçekleştirdik.

DEVAMINI OKU!

ETKİNLİK

Gezmelere Doyamıyoruz!

Mayıs ayının ilk haftasın için bir festival kampanyasına başladık. Taze taze, havanın derece derece değiştiği, enerjinin bol, havanın taze, yeşilin yemyeşil olduğu Life Park'ta gerçekleştirilen Park'ta Bahar Festivali'de bunun için şahane bir başlangıçtı! Öyle de oldu! Şahanenin şahanesi!

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

Nedir 40/1 İplik?

Sürekli koşturmaca halindeyiz, işin ilginç kısmı da aslında ne için bu kadar acele ettiğimizin de çoğu zaman farkında değiliz. İşte 40/1 ile ilgili bahsettiğimiz asıl konu da bu; durum sakince, dolu dolu bir nefes almak, rüzgarı hissetmek...

DEVAMINI OKU!

İÇİŞLERİ

ANTRASIT / BEYAZ

Tişörtlerimizde kullandığımız iki rengimiz bulunuyor; beyaz ve antrasit. Peki neden? Yeri gelmişken bu iki rengi neden seçtiğimize, bu renklerin KUUP için neifade ettiğine değinmek istedik.Çünkü, günlük ruh halimizi yansıttığımız kıyafetler de elbette renkler için olmazsa olmazlar.

DEVAMINI OKU!
Ödeme ve Güvenlik Yöntemlerimiz
9.08.2020 04:53:05